You are hereSK / Kňazi

Kňazi


 

MENO (farár)

OD

DO

POZN.

 

FÓTHY Zoltán

 

 

2018

 

 

dekan

 

MAGYAR Károly

 

 

2005

 

2018

 

dekan

 

ILLÉS Stanislav

 

 

2004

 

2004

 

admin.

 

OROSCH János

 

 

1993

 

2004

 

dekan

 

HERIBAN László

 

 

1989

 

1993

 

 

BURJÁN László

 

 

1984

 

1988

 

 

 

VARJÚ Vendel

 

 

1945

 

1984

 

dekan

 

GYETVEN Pál

 

 

1944

 

1945

 

 

VAJDA János

 

 

1944

 

1944

 

 

MOTESICZKY Károly

 

 

1939

 

1944

 

 

 

MEDLEN István

 

 

1923

 

1939

 

dekan

 

OROSS Elek

 

 

1922

 

1922

 

zastup.

 

MAYER Imre

 

 

1906

 

1922

 

 

p. komorník

 

BR. SESZENÁK Gábor

 

 

1895

 

1906

 

kanonik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KORBER Alexander

 

 

?. 11. 1871

 

?. ?. ?.

 

 

RÓTH Ignatius

 

 

21. 01. 1854

 

† 22. 08. 1871

 

 

MOLNÁR Johannes

 

 

25. 12. 1853

 

?. ?. 1854

 

 

PAPP Franciscus

 

 

08. 10. 1853

 

10. 12. 1853

 

 

KAPY Gabriel

 

 

08. 01. 1847

 

08. 10. 1853

 

 

MÉSZÁROS Joannes

 

 

02. 03. 1841

 

08. 01. 1847

 

 

KOVÁCS Franciscus

 

 

15. 07. 1835

 

† 12. 01. 1841

 

 

JEKELFALUSY Vincentius

 

 

13. 02. 1833

 

09. 07. 1835

 

 

SOOKY Ignatius

 

 

11. 08. 1829

 

13. 02. 1833

 

 

SOMOGYI Franciscus

 

 

24. 04. 1826

 

28. 07. 1829

 

 

KŐVÁRY Georgius

 

 

08. 04. 1825

 

17. 04. 1826

 

 

ZELENÁK Josephus

 

 

28. 01. 1801

 

08. 04. 1825

 

 

KORON Emericus

 

 

?. ? 1793

 

† 24. 12. 1800

 

 

MÁRTONYI Antonius

 

 

18. 04. 1790

 

20. 08. 1793

 

 

SZALAY Josephus

 

 

07. 12. 1782

 

† 28. 03. 1790

 

 

PETÉNYI Georgius

 

 

19. 08. 1776

 

06. 12. 1782

 

 

FEKETE Ignatius

 

 

19. 12. 1767

 

15. 08. 1776

 

 

MECHLER Stephanus

 

 

08. 05. 1759

 

20. 10. 1767

 

 

MALONYAY Joannes

 

 

10. 03. 1759

 

08. 05. 1759

 

 

STIEBER Georgius

 

 

?. ?. 1746

 

09. 02. 1759

 

Admin. 1756. 10. 17. Parochus

 

 

SÁGHY Franciscus

 

 

?. ?. 1734

 

† ?. ?. 1746

 

Admin.

 

BEREGH Joannes

 

 

21. 04. 1702

 

01. 12. 1709

 

in Párkány et Kőhidgyarmat

 

HIDASSY Joannes

 

 

18. 08. 1699

 

?. ?. ?.

 

in Muzsla, Ebed, Párkány, Sárkány et Libád